Sobotní test, který nám to moc neřekl Admira Praha B – SK Újezd nad Lesy 4:7 (2:2)

S týmem z 1. A třídy jsme v sobotu 30. ledna na domácí UMT prohráli, a ještě jsme dostali sedm gólů. Jak poznamenal jeden z přihlížejících, z naší strany to byla „holomajzna“…

Co dodat? Zkoušeli jsme celkem 19 hráčů. Někteří sami poznali, že by na tuto úroveň neměli. Pro dorostence z kategorie U18 to bylo zatím příliš velké sousto.

V první půli jsme sice vedli 2:1, ale soupeř skóre srovnal. Ve druhé půli jsme během dvou minut dostali dvě branky. Pak jsme sice ještě snížili na 3:4, ale další dění ani nebudeme komentovat.

Naše branky vstřelili z kmenových hráčů Ondrůšek a Másílko, další dvě dali testovaní cizinci, výkonem ale nijak nepřesvědčili.