Vydřený bod zajistil v závěru Bouguetouta. Penaltovou loterii jsme prohráli FK Admira Praha U19 - SK Viktoria Žižkov U19 3 : 3 (2 : 2), na penalty 3:5

Vydřený bod zajistil v závěru Bouguetouta. Penaltovou loterii jsme prohráli FK Admira Praha U19 – SK Viktoria Žižkov U19 3 : 3 (2 : 2), na penalty 3:5

24. kolo ČLD, neděle 10. 4. 2016 v 10.15 hod., stadion FK Admira

Do zápasu jsme nastupovali s několika změnami v sestavě oproti střelecky nevyvedenému zápasu v Písku a s jasným cílem bodovat, přestože nás čekala rozjetá Viktorka Žižkov. Tu přivedl na trávník trenér Petr Mikolanda, jinak hráč našeho divizního A-týmu.

Ti, kteří sledovali zápas, viděli od začátku zajímavý fotbal, jenž gradoval ve třech vlnách a nakonec vyvrcholil závěrečným penaltovým rozstřelem.

Tedy popořadě: 8. min. Tylšar 0:1, vzápětí 13. min. Slabý 1:1. Po dvaceti minutách 32. min. Hynek 1:2, opět vzápětí 35. min. Slabý 2:2 a po čtyřiceti minutách v 82. min. Pešek 2:3. Ovšem naši opět kontrovali hned v 84. min. Bouguetouta 3:3.

Závěrečný penaltový rozstřel: 3:5

Penalty za Admiru: Hochman – N E, Šálek – ANO, Kvapil – ANO, Vít – ANO, Pavlata – za stavu 3:5 již nekopal.

Branky: Slabý 2, Bouguetota

Admira: Dvořák – Richter, Hochman, Rybalka, Bejlovec © – Vydra, Obukov, Tung, Bouguetouta – Pavlata, Slabý.

Střídali: 46. min. Klimt (Richter), Panýrek (Vydra), 67. min. Šálek (Rybalka), 77. min. Vít (Slabý), 80. min. Kvapil (Tung).