FC MAS Táborsko U16 - FK Admira Praha U16 1:1 (0:0) p.k. 0:3

FC MAS Táborsko U16 – FK Admira Praha U16 1:1 (0:0) p.k. 0:3

Sobota 9.4.2016 – Kvapilova Tábor – UMT – výkop 12:10
Táborsko 1.poločas 2.poločas CELKEM Admira 1.poločas 2.poločas CELKEM
Střely na bránu : 0 2 2 Střely na bránu : 2 2 4
Rohový kop: 0 1 1 Rohový kop: 2 5 7
Faul : 7 2 9 Faul : 21 9 30
Ofsajd : 0 0 0 Ofsajd : 0 3 3

Zápas očima trenéra:

V sobotu 9. dubna 2016 jsme zavítali do Tábora, kde jsme v deštivém počasí odehráli remízové utkání se šťastným koncem. Obě mužstva dobře kombinovala, Admira s převahou v koncovce. První poločas skončil bez gólu. Druhá půlka byla podobná první až do 53. minuty, kdy se domácí Táborsko ujalo vedení 1:0 po pěkné akci po pravé straně. Po obdržené brance jsme přeskupili rozestavení hráčů a to se projevilo větším tlakem na táborskou bránu. Po sérii rohových kopů se nám podařilo v 74. minutě vyrovnat na 1:1. V penaltovém rozstřelu jsme suverénně zvítězili a z Tábora si tak odvezli dva cenné body. Celé mužstvo chválím za kolektivní výkon a obrovskou touhu po vítězství a tentokrát i za zlepšenou kombinační hru.

Branky: 53′ Kubín – 74′ Venc (Peričevič)

p.k. Bouchal (X), Vozihnoj (X), Váš (X) – Zeman (O), Peričevič (O), Slavata (O)

ŽK: 62′ Říha

Rozhodčí: Rejžek – Pípal, Novák

Sestava Admiry: Zeman – Rudolf, Moltaš, Venc, Peričevič – Trnka (57′ Votlučka), Slavata, Hruška, Záruba (70′ Šanda), Nečas (54′ Kotek) – Tampír

Sestava Táborska: Duchoň – Bouchal, Kavka, Váš, Vlk, Kouřil, Kubín, Říha, Vozihnoj, Horváth, Schramhauser – Rytíř, Štefl, Mareš, Bohm, Stuchlík, Stashko