FK Admira : Slovan Liberec 2:1 / 2:0/

Sestava: Doležal – Pronyshyn/ 45´Lipták /, Horníček , Heřman, Škurek – Švarc , Skalický, Herel , Matějka , Yuzvak – Jung/57´Mižišin/

První poločas podle našich představ , dvě nádherné branky , měli jsme více ze hry , dobře jsme bránili , byli jsme nebezpeční

z protiútoků . Liberec se ukázal velmi dobře , hrál tvrdě , rychle dopředu , měli jsme velké starosti . Ve druhé půli nám ubývaly síly ,

dostali jsme se pod tlak , soupeř nás přehrával . Paní rozhodčí potom přehlédla faul před rukou Skalického a odpískala v pohodě

pokutový kop . Liberec tím snížil na 2 : 1 a hnal se za vyrovnáním . S vypětím všech sil jsme ubránili těsné vítězství , nemohli jsme

střídat , máme 4 hráče mimo / Oskar už byl na lavičce, Mates začne od pondělí , Máca nemůže chodit a Jirka naštíplá kůstka

v kotníku / , Lipták se učí na zkoušky , musel do hry druhý golman Mižišin . Klukům jsem poděkoval / stejně jako diváci / za

velkou bojovnost a vůli po vítězství . Čeká nás Meteor a to bude mnohem těžší písemka