Zápas skončil 4:3 pro Slávii

U 15 odehrála PU se Slávií Praha na pěkném hřišti v Běchovicích – tráva , soupeř měl polovinu hráčů 2001 + 2002 a hrál velmi dobře.

Naše sestava :
1. poločas : Mižišin – Drescher, Horníček, Heřman, Škurek – Cízner, Herel,Matějka, Yuzvak – Pátek, Jung
2.poločas : Doležal – Lipták, Horníček, Mařík, Heřman, Škurek – Šemro , Herel, Matějka, Yuzvak – Jung / 58´Mižišin /
Poločas 2:0 pro Slávii , byla vidět nerozehranost Oskara a Matese , byli jsme pod tlakem a Slávie nás přehrávala. Oba kluci budou muset postupně dohnat dvouměsíční výpadek a dostat se do týmu !! Ve druhé půli jsme vyrovnali , hra se zlepšila, dostali jsme ale 2 branky po chybách v obsazování. Matějka ještě pěkně snížil na rozdíl branky , Slavia ale zaslouženě vyhrála . Zápas splnil kriteria , na Meteor by to ovšem bylo hodně málo . Kluci dělají v tomto týdnu přijímačky , nehrál Švarc , Skalický a Pronyshyn, mají myšlenky na studium , od dalšího týdne se to ale vylepší .