Bohemians Praha – Admira Praha B 1:1 (0:0)

Dál držíme jarní neporazitelnost!

Šest jarních utkání, z toho čtyři výhry a dvě remízy. Kdo by takovou bilanci nebral? A to nás od páté výhry na Střížkově dělilo pár vteřin…

Po bezbrankové první půli, kterou solidně odchytal Hybeš, jsme se v té druhé prosadili poměrně brzy, když po závaru ve vápně domácích Jackl prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 0:1.

Pak ale střížkovští fotbalisté přitlačili na pilu a v nastaveném čase srovnali Bestou, který konečně překonal našeho gólmana Vosku, na konečných 1:1.

Ztracených dvou bodů je jistě škoda, na druhou stranu ale přiznejme, že zelenobílí si za tlak ve druhém poločase bod zasloužili.

Bohemians: Bartalský – Fenyk, Kwame, Besta, Pařízek (62. Faitl) – Kovář, Janda, Allram (67. T. Pechač), Mančal – Ibe, Kolínský.

Admira B: Hybeš (46. Voska) – Lupínek, Kvapil, Jackl, Káninský (89. Másílko) – Kasík (67. Štefan), Jerhot, Beníšek, Michálek – Ondrůšek (84. D. Němec), Šindelář (80. Panýrek).

Trenér Admiry B Tomáš Čedík po zápase řekl: „Dostat v 92. minutě vyrovnávací gól je vždycky škoda, ale ve druhé půlce byli Bohemians lepší. Zmáčkli nás a my nebyli schopní udržet balon, tím jsme je pustili do hry. Bylo to vyrovnané utkání, fotbalově na úrovni, na slušném terénu, takže pro diváky výborné.”

Branky: 92. Besta – 49. Jackl.

ŽK: 7. Fenyk, 17. Kwame – 49. Káninský, 54. Jackl.

Rozhodčí: Tikal – Gotthard, Klesal.