Od začátku prostě den na pytel… SK Kladno U19 - FK Admira Praha U19 3:0 (3:0)

Od začátku prostě den na pytel… SK Kladno U19 – FK Admira Praha U19 3:0 (3:0)

27. kolo ČLD, sobota 30. 4. 2016 v 10.15 hod., Kladno

Ten den bylo od začátku všechno na pytel… Ráno nedorazil na sraz k autobusu Rusanov, při rozcvičování si natáhl třísla Tungi a bylo jasné, že do hry nezasáhne. Pak jsme v 5. min. odváželi ze hřiště Slabého s vyhozeným ramenem směr nemocnice. A když jsme k tomu v 10. min. prohrávali 1:0, je jasné, proč jsem start do tohoto dne takhle popsal.

Bohužel i naše hra byla od začátku tragická. Na naší straně bylo zbytečně moc individuálních chyb a Kladno nás trestalo lacinými brankami, za které jsme si mohli sami. Proto není divu, že ve 25. min. jsme prohrávali 3:0 a byli jsme zralí na ručník. Pak jsme přece jenom pochopili, jak se tady musí hrát, a hru jsme v poli trochu vyrovnali.

Druhý poločas byl z naší strany už lepší a častěji jsme se dostávali na dostřel kladenské branky, ale hlavně jsme začali hrát jako Kladno a přitlačili jsme v osobních soubojích. Výsledkem toho byla vyrovnaná hra v poli a jasné upozornění rozhodčího, kdo je tady doma (poměr žlutých karet 1 – 6). Za druhý poločas si kluci zaslouží pochvalu, že zápas nezabalili a odmakali ho až do konce.

Sestava: Dvořák – Klimt, Hochman, Savič, Kvapil – Bouguetouta, Bejlovec ©, Šálek, Vít – Slabý, Pavlata

Střídali:
65. min. Vydra (Slabý), 54. min. Rybalka (Bouguetouta), Richter (Šálek).