Pavlata odmítl tříbodovou výhru, buďme rádi aspoň za dva body FK Admira Praha U19 – FK Náchod 1 : 1 (1 : 0), na penalty 9:8

28. kolo ČLD, neděle 8. 5. 2016 v 10.15 hod., stadion FK Admira

Do tohoto zápasu jsme nastupovali pod velkým tlakem, protože jsme už věděli, že Vyšehrad porazil Benešov a náš náskok před pražským rivalem se zmenšil na jediný bod.

Do zápasu jsme vstoupili skvěle, už ve 3. min. se po dlouhém výkopu Dvořáka dostal za obránce Vít a vedli jsme 1:0. Tato branka byla povzbuzením a hráli jsme vyrovnanou partii se soupeřem, který se v tabulce pohybuje v klidném středu. Dokonce jsme měli i další šance, ale bohužel jsme je nedotáhli do zdárného konce.

Druhý poločas se od začátku odehrával v režii hostí, kteří zvýšili otáčky a zle nám zatápěli. Marné byly snahy našich trenérů střídáním rozbít tlak Náchoda, který nás v tu chvíli přehrával hlavně ve středu hřiště. Vyrovnat se hostům podařilo v 70. min., kdy jsme nepohlídali standardku a Náchod hlavou vyrovnal na 1:1. Od této chvíle se hra začala přelévat z jedné strany na druhou a oba týmy chtěly strhnout vítězství na svoji stranu. V poslední minutě jsme ještě po souboji ve vápně dostali výhodu pokutového kopu, ale ten Pavlata trestuhodně zahodil.

Penalty ANO : Vít, Klimt, Rybalka, Obukhov, Vydra, Savič, Bejlovec, Kovařík, Dvořák
NE : Bouguetouta,Pavlata

Branky : Vít

Sestava : Dvořák – Klimt, Hochman©, Savič, Kvapil – Bouguetouta, Šálek, Obukhov, Eminem – Vít, Panýrek

Střídali : 53. min. Pavlata (Panýrek), 60. min. Vydra (Eminem), 65. min. Bejlovec (Šálek), Rybalka (Kvapil), 78. min. Kovařík (Hochman).