FK Admira Praha B – ABC Braník 1:4 (0:1)

Po sedmdesáti minutách přišel v horku kolaps a tři góly

V 7. minutě vyloučil rozhodčí Stumpf našeho Jackla. Do zápisu pak napsal: „Červená karta během zápasu, surová hra, kopnutí soupeře úmyslné ze předu, v nepřerušené hře v souboji o míč za použití nepřiměřené síly. Faulovaný dohrál.“

Vzápětí sudí vykázal z lavičky trenéra Čedíka za jeho prudkou reakci na Jacklovo vyloučení. V deseti, bez Jackla a taky bez znatelně chybějícího zadáka Jerhota, jsme inkasovali ve 14. minutě první gól. Pak jsme až do 72. minuty jedenácti hostům v oslabení vzdorovali. Po druhém míči v Jakimeczkově síti už jsme ovšem nestačili a dostali jsme ještě dvě branky. Před koncem snížil Lupínek aspoň na 1:4.

Vyloučený Petr Jackl samozřejmě chyběl. Je pilířem hry béčka, dokonce jeho nejlepším střelcem. I ve dvou divizních utkáních za A-tým odvedl velmi solidní výkony. Bohužel, exces, „řepkovský blikanec“, jaký předvedl v neděli, není jeho prvním prohřeškem tohoto druhu. Velká škoda pro tým i pro něj samotného…

Vedoucí našeho B-mužstva Miroslav Petrů po zápase řekl: „V horku a v deseti jsme drželi krok se soupeřem sedmdesát minut, pak jsme rychle dostali tři góly. K Jacklově vyloučení – hned od počátku schytal tři ostré zákroky, takže reagoval, jak reagoval. Mohl dostat žlutou, mohl dostat i červenou. A to se taky stalo. Je to za námi, teď nás čeká Zličín.“

Admira B: Jakimeczko – Lupínek, Štochl, Michálek (81. Vít), D. Němec (33. Másílko), Beníšek (81. Kovařík), Jackl, Šindelář, Kvapil, Ponomarenko (62. Hybeš), Ondrůšek (81. Klimt).

Branky: 82. Lupínek – 14. Pechar, 72. Ceccarelli, 76. a 77. Trávník.

ČK: 1:0 (7. Jackl)