FA Praha – FK Admira Praha U19 0 : 3 (0 : 2)

2. kolo Pražského poháru, středa 21.9.2016 v 17.00 hod., Čakovice

Do prvního kola jsme jako nasazení nezasáhli a v druhém kole nám los přiřknul FA Praha,

s kterou se za deset dní utkáme v 6. kole přeboru.

V naší sestavě nezůstal kámen na kameni a do hry se dostali hráči, kteří prozatím nemají

odehráno mnoho minut v soutěži. Od začátku byla hra hodně vyrovnaná a hra se přelévala

z jedné strany na druhou. Nás uklidnil až gól z 15. min., kdy Bouguetouta odstavil čistě

obránce a Jelínek přehodil vyběhnutého brankáře domácích – 0:1. Vzápětí sklepl

Bouguetouta Pavlatovi míč a ten navýšil v 26. min. na 0:2. Ovšem to domácí zdaleka

neodradilo od útočení a nejednou se musel Dvořák v naší brance ohánět, aby udržel nulu.

Do druhého poločasu FA Praha masivně prostřídala a tlačila se ke snížení. Naštěstí jsme

odolali, ale i my jsme si vypracovali pár slibných šancí a nakonec jsme v závěru přidali

v 90. min. Pavlatou pojistku hlavou na konečných 0:3.

CO ŘÍCI NA ZÁVĚR : Teď už se musíme soustředit na nedělní zápas s Duklou B, která je

momentálně za námi druhá a jistě se bude snažit nás z prvního místa v tabulce sesadit.

Branky : Pavlata 2x, Jelínek

Sestava : Dvořák – Heinzel, Savič, Kvapil©, Juklíček – Novotný, Procházka, Blažejovský,

Bouguetouta – Pavlata, Jelínek

Střídali :

26. min. Jelínek – zranění (Klim)

57. min Juklíček (Egrt)

72. min. Procházka(Karel)

75. min. Blažejovský (Vít))

77. min. Heinzel (Plechatý)