FK Admira Praha U17 – Písek U17 3:2 (0:2)

65. Skalický

82. Jung

Sestava: Štefan, Kareš, Heřman, Krejčí ( 41. Votlučka), Zbořil D., Rudolf, Zbořil P. ( 67. Procházka),

Jung, Liška ( 41. Trnka), Kwrbou ( 52. Skalický), Marcinčik

Sobotní domácí zápas proti Písku měl od začátku tempo a kluci začali velkým náporem. Předvedli

jsme několik krásných rychlých kombinačních akcí, ale bohužel jsme opět nebyli ve vápně soupeře

dostatečně přesní či důrazní. Dokonce jsme orazítkovali i tyče hostující branky. V 27. min. jsme

nepohlídali odražený míč po RK Písku a prohrávali jsme prakticky z první střely na naši branku 0:1. Za

minutu obešel hostující útočník našeho stopera a stav byl již 0:2. Přestože jsme byli lepším týmem,

tak jsme šli do kabin s dvougólovým mankem.

O poločasové přestávce se nám podařilo kluky znovu pořádně nabudit do 2. poločasu a výsledkem

byla již ve 44. min. naše kontaktní branka zásluhou křídelního útočníka Marcinčíka, který z úhlu

propálil se štěstím hostujícího brankáře. Kluci dál diktovali tempo hry a postupně náš tlak na soupeře

sílil.

Výsledkem byla v 65. min. naše vyrovnávací branka zásluhou důrazného záložníka Skalického. Kluci

vycítili velkou šanci k obratu v zápase a dál se tlačili dopředu i za cenu neustále hrozícího brejku

hostujícího mužstva. Závěr jsme měli fantastický, neboť jsme dokázali v poslední minutě zápas

rozhodnout díky chytrému lobu Junga, který přehodil hostujícího hráče na brankové čáře.

Kluci dnes předvedli výkon, který měl kvalitu, a přesvědčili se, že vše je o jejich přístupu k tréninku a

o vůli v zápase. V týdnu pracovali velmi tvrdě a dnes se jim to vrátilo v podobě nádherného vítězství.

Nicméně musíme stát nohama pevně na zemi a dál s pokorou vyhlížet další těžký zápas na Vyšehradě,