SK Zbraslav – FK Admira Praha U19 0 : 2 (0 : 1)

Já jsem textový blok. Klikni na tlačítko úprav ke změně textu. Výplňový text: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

8. kolo, Pražský přebor, sobota 15.10.2016 v 16.00 hod., Zbraslav

Na Zbraslav jsme jeli s jasným cílem vyhrát a posunout se tabulkou nahoru. Čekali jsme

boj o každý metr hřiště a následující minuty nám daly za pravdu. V naší sestavě nastaly

dvě změny. Nemocného Šálka nahradil Savič a na střed zálohy se vrátil Fric.

Zápas pro nás nemohl začít lépe. V 9. min. odcentroval Plechatý a jeho sražený míč se

snášel do šestnáctky, kde v souboji brankář, dva obránci a náš Vít vyhrál posledně

jmenovaný a vedli jsme 0:1. Dál jsme pokračovali v tlaku a domácí jsme moc nepouštěli

do hry. Druhý gól visel ve vzduchu. Bohužel přišla 25. min. a sražený míč rukou ve vápně –

Zbraslav kopala penaltu. Ovšem Dvořák v naší brance ji bravurně chytil. Za dalších deset

minut jsme stejnou příležitost měli my, ale Kvapil orazítkoval jen tyč domácí svatyně, a tak

se šlo do kabin za stavu 0:1.

Druhý poločas, to byla bitva o každý kus hřiště. Domácí tlačili na pilu a naši se snažili

kontrolovat hru. Naštěstí nám dobře fungovala stoperská dvojice Savič, Kvapil a střed

hřiště se snažili šéfovat střídavě Fric s Procházkou. Zbraslav ovšem byla jako buldok a

byla lačná po vyrovnání. Konec dramatu přišel až v 87. min., kdy se Panýrek proháčkoval

podél brankové čáry a míč předložil Pavlatovi. Ten ukončil skóre na konečných 0:2.

CO ŘÍCI NA ZÁVĚR : Vzhledem k tomu, že Dukla prohrála s Aritmou a Vyšehrad prohrál

s Motorletem, dostali jsme se opět na první místo v tabulce o skóre před Motorletem.

Branky : Vít,Pavlata

Sestava : Dvořák – Plechatý,Kvapil,Savič,Egrt – Heinzel,Procházka,Fric,Klimt© –

Panýrek,Vít

Střídali :

51.min. Egrt (Pavlata)

71.min. Vít (Blažejovský)

86.min. Heinzel (Bouguetouta)