SK Újezd nad Lesy – FK Admira Praha B 3:3 (0:1)

logo PT

Zbytečně ztracené dva body, navíc vyloučen Lupínek

V 65. minutě zmoklého utkání 13. kola by si na domácí Újezd nevsadil ani otrlý sázkařský hazardér.

Vedli jsme 0:3 díky brankám Hochmana, Šfefana a Zolotuchina z pokutového kopu, kontrolovali jsme

hru, byli jsme lepší. Pak přišlo admirácké „zatmění“.

Tři minuty po naší třetí brance nám dal za domácí první gól náš bývalý hráč Mustedanagič a soupeře

nastartovalo vyloučení Lupínka v 79. minutě. Sudí Polena do zápisu napsal: Druhé napomenutí

během utkání, 34. minuta – 1.ŽK – přerušení slibně se rozvíjející akce držením soupeře za dres. 79.

minuta – 2.ŽK + ČK – kritika AR1 bez použití hanlivých výrazů slovy: ,,To si děláš srandu, ty jsi komik."

Újezd přesilovku využil hned dvakrát, přičemž snížení na 2:3 přišlo z přísně nařízeného přímého kopu

a vyrovnávací gól nám vstřelil další náš někdejší hráč Snop po rohovém kopu, kdy se gólman Hybeš

přes domácí hradbu těl k míči nedostal… Prakticky vyhrané utkání jsme tím pádem ještě „dokázali“

bohužel zremizovat…

Nelze ponechat stranou fakt, že Lupínkovo vyloučení znamenalo už čtvrtou červenou kartu pro naše

béčko během podzimu! Dvě viděl Jerhot, jednu Stejskal… To je věc k vážnému zamyšlení všech, hráčů

i realizačního týmu.

„Jsme zklamaní. V první půli jsme sice měli štěstí, když domácí dvakrát nastřelili tyč, ale jinak jsme

byli o něco lepší. Újezd měl šance i ve druhé půli, pak hru otevřel a my jsme díky tomu chodili do

otevřené obrany. Z penalty za ruku jsme vedli už o tři góly a ještě jsme neproměnili dobré střelecké

příležitosti. K výkonu rozhodčích bych řekl pouze, že zhruba od sedmdesáté minuty se jim přestalo

dařit. Ztratili jsme zbytečně dva body, které musíme získat jinde. Teď hostíme doma Horní

Měcholupy, a protože se bude hrát na naší malé umělce, bude to víc boj než pohledný fotbal.

Budeme chtít samozřejmě vyhrát,“ zhodnotil utkání v Újezdě náš trenér Tomáš Čedík.

Admira B: Hybeš – Lupínek, Fric, Hochman (75. Másílko), Zolotuchin, Stejskal (88. Slabý), Šindelář,

Kvapil, Štefan, Jerhot, Marek.

Branky: 16. Hochman – 0:1, 61. Štefan – 0:2, 65. Zolotuchin – 0:3, 68. Mustedanagič – 1:3, 83. Cikhart –

2:3, 88. Snop – 3:3.

ŽK: 2:3

ČK: 0:1 (Lupínek)

Rozhodčí: Polena – Stěhule, Rod

Diváci: 80

Naši střelci

4 – Jerhot (2 doma + 2 venku), Šindelář (3 doma + 1 venku)

3 – Stejskal (1 doma + 2 venku), Vachoušek (2 doma + 1 venku), Štefan (2 doma + 1 venku)

2 – Hochman (1 doma + 1 venku)

1 – Lupínek, Pavlata, Emoshkin (všichni 0 doma + 1 venku), Šmidrkal, Ondrůšek (oba 1

doma + 0 venku)

Ostatní výsledky a tabulka:

Příští utkání: Admira B – SK Horní Měcholupy, neděle 13. listopadu, výkop 14.00 hod. Hraje se na