PU: Hradec Králové – Admira Praha 16:1 (8:1)

Hradec Králové, dne 24. ledna – V neděli jsme zajeli na přípravný zápas do Hradce Králové.

Hodnocení trenéra:
O víkendu jsme dostali lekci v Hradci Králové, který hraje špičku áčkové skupiny a bylo to vidět. Pravdou je, že jsme jim to dost umožnili. Utkání skončilo 16 : 1, hrálo se 2 x 40 minut, Hradec měl tři reprezentanty a skvělý tým – rychlý, důrazný, s vynikajícím středním halvem a útočníkem. Vůbec jsme nestíhali, všechny souboje pro Hradec, rychlostně jsme zaostávali, herně jsme nic neudělali, když jsme zjistili, že jsou mnohem lepší, odevzdali jsme zápas soupeři a to jediné mě hodně mrzí. Hradec šel dvacetkrát ,, sám na kasu “ , spoustu vyložených šancí zahodil nebo to pochytal výborný Doležal. Tři hráči snesou měřítko – Škurek a Doležal v první půli, Yuzvak ve druhém poločase, jinak to byla velká bída. Rozdíl v rychlosti a kondici = 2 třídy. Doufám, že se z toho poučíme a že nás to posune k další práci !!

Střelec: Škurek