FK Admira Praha – SK Kladno 2 : 4 (1:1)

Zimní odveta za letní prohru se nepovedla

Naše branky – Kasík, Macek.

Admira v 1. půli: Gabriel, Herc, Horák, Mikolanda, Paťha, Zahálka, Čmejla, Turák, Kasík, Vitalij, Rybařík.

Admira ve 2. poločase: Gabriel, Mamurov, Čížek, Martinic, Kurek, Majer, Zahálka, Stejskal, Zolotuchin, Mikolanda, Macek.

Před startem divize vloni v létě jsme Kladnu v přátelském utkání podlehli na trávníku v Srbech 1:3. Ani únorová odveta hraná v rámci Zimního turnaje Meteoru na UMT ve Štěpničné ulici se nám nepovedla.

Začali jsme přitom dobře a brzo jsme se dostali do vedení po Kasíkově trefě. První půle byla vyrovnaná a šance byly na obou stranách, přitom z naší strany jich bylo více. Nicméně Kladno z jedné akce dokázalo vyrovnat a my jsme svoje zajímavé situace nezužitkovali.

Druhý poločas byl podobný, jen s tím, že Kladno bylo nebezpečnější než Admira, trestalo naše chyby a po zásluze zvítězilo.

Sled branek – 1:0 Kasík, 1:1, 1:2, 2:2 Macek po hrubici gólmana Kladna, 2:3, 2:4 vždy po hrubici naší defenzivy.

„Klasický přípravný zápas, kde jsme stále zkoušeli nové hráče, nicméně hodně nepřesností a individuálních chyb. Zápas jsme sice odbojovali, ale kvality bylo méně,“ zhodnotil prohrané utkání trenér Admiry Jindřich Tichai.