Tak tenhle zápas jsme nemuseli prohrát! Admira Praha U19 – Baník Sokolov U19 0:1 (0:0)

Na podzim jsme v Sokolově dostali postupnou desítku. Teď, v „domácí odvetě“ na UMT Lovosická, jsme prohráli jediným gólem Harcuby z 61. minuty. Předcházela tomu zbytečná chyba v naší obraně.

Měli jsme několik nadějných příležitostí, jenže nedáváme branky! Zatím jsme na jaře vstřelili jedinou, a to z penalty… Sokolov hrál od 83. minuty bez Kaliny vyloučeného za nesportovní chování, ale krátkou přesilovku jsme aspoň k vyrovnání nevyužili. Velká škoda…

Admira: Dvořák – Obukhov, Vydra (68. Bouquetouta), Rybalka (72. Mathauser), Pavlata, Klimt, Panýrek (87. Kvapil), Šálek (72. Hochman), Gajdasz (46. Vít), Bejlovec, Okolot.