ČLŽ: FK Admira Praha – FAŠV Varnsdorf 9:1 (5:1)

Kobylisy, dne 19. března – V sobotu jsme přivítali kluky z FAŠV. Výkop byl v 10 hodin, povrch UMT.

Začátek zápasu byl ospalý, bez nasazení, bez pohybu. Oči nám otevřel až gól, který jsme inkasovali v 7. minutě. Potom jsme převzali otěže zápasu do svých rukou, stačilo pár přesnějších přihrávek, rychlejší tempo a do sítě padaly góly jako po másle. Poločas zněl – 5:1.
Do druhé půle jsme vystřídali, nedopustili jsme žádné překvapení a zápas byl i nadále v naší režii. Za faul ve vápně byla v 51. minutě nařízena penalta, kterou Jung trefou po zemi k tyči proměnil. Přidali jsme ještě další góly a vyhráli zaslouženě 9:1.

Góly: 14´ Matějka, 20´ Matějka (Yuzvak), 21´ Rybín (Jung), 31´ Jung (Yuzvak), 34´ Herel (Jung), 51´ Jung (penalta), 60´ Jung, 62´ Herel (Heřman), 68´ Herel (Yuzvak)

Sestava: Doležal – Škurek (36´ Lipták), Heřman, Pronyshyn, Skalický (36´ Mařík), Rybín, Matějka, Herel, Yuzvak, Švarc (36´ Hronek – 55´ Švara), Jung