Hrálo se podle slávistických not. Bohužel… SK Slavia Praha U19 B - FK Admira Praha U19 5 : 0 (3 : 0)

Hrálo se podle slávistických not. Bohužel… SK Slavia Praha U19 B – FK Admira Praha U19 5 : 0 (3 : 0)

25. kolo ČLD, neděle 17. 4. 2016 v 17.00 hod., hřiště Xaverov

Po vydařeném výkonu v minulém kole jsme do Xaverova rozhodně nejeli s poraženeckou náladou. Bohužel hned od začátku zápasu bylo jasné, podle čích not se bude hrát. Domácí byli agresivnější v osobních soubojích a hýřili pohybem. Proto poločas 2:0 byl reálným obrazem hry.

Do druhého poločasu jsme provedli tři střídání a přešli jsme na systém 4-3-3. Nicméně přesto, že jsme byli výrazně aktivnější směrem dopředu a měli jsme i šance, branky střílela jen Slavia a dalšími třemi góly uzavřela účet zápasu na konečných 5:0.

Admira: Jakimeczko – Vydra, Hochman, Obukov, Bejlovec © – Klimt, Šálek, Tung, Bouguetouta – Pavlata, Panýrek.

Střídali:

46. min. Vít (Panýrek), Martínek (Vydra), Kvapil (Bejlovec), 61. min. Rusanov (Bouguetouta), 72. min. Richter (Šálek).

26. kolo: Chrudim U19 – FK Admira Praha U19