Nepříjemná prohra, s kterou jsme příliš nepočítali FK Admira Praha U19 - MAS Táborsko U19 1 : 2 (0 : 2)

Nepříjemná prohra, s kterou jsme příliš nepočítali FK Admira Praha U19 – MAS Táborsko U19 1 : 2 (0 : 2)

27. kolo ČLD, neděle 24. 4. 2016 v 10.15 hod., stadion Admiry

Do zápasu jsme nastupovali s jediným úkolem – bodovat! Hned ve druhé minutě předvedl individuální akci Panýrek, po jehož lobu zahrál obránce hostů rukou na brankové čáře a následovala červená + penalta. Na značku pokutového kopu si postavil míč Slabý a jeho nepovedenou střelu zaslavila až reklama vysoko nad brankou Táborska. Od této chvíle padla na naše hráče deka a snad s vědomím, že je nás o jednoho víc, se naši nepohybovali tak jako hosté, kteří nebyli líní na krok. Proto trest na sebe nenechal dlouho čekat. V 19. min. zahráli Jihočeši bleskový průnik po naší pravé straně a Táborsko vedlo 0:1. Bohužel místo naší zvýšené aktivity jsme se dál utápěli v nepřesnostech a to hostům vyhovovalo. Ve 40. min nám přidali druhý gól do šatny.

Co se dělo u nás v šatně asi nemusím popisovat. Šatna se třásla a padala ostrá slova. Trenér Frýdek udělal dvě změny v sestavě a udělal přesuny v rozestavení hráčů.

Jenže ani to příliš nepomohlo. Dokázali jsme sice snížit brankou Tunga už v 52. minutě, ale víckrát už jsme se proti desítce bojujících Jihočechů neprosadili.

Porážka je to hodně nepříjemná…

Admira : Jakimeczko – Bejlovec ©, Obukov, Klimt – Panýrek, Tung, Rybalka, Vydra – Gajdasz, Pavlata, Slabý.

Střídali : 46. min. Vít (Panýrek), Bouguetouta (Obukov), 62. min. Martínek (Vydra)

Příští utkání: 28.kolo SK Kladno U19 – FK Admira Praha U19