FK Admira Praha U16 - Motorlet Praha U16 3:1 (1:1)

FK Admira Praha U16 – Motorlet Praha U16 3:1 (1:1)

Sobota 23.4.2016 – Hovorčovická – tráva – výkop 12:15

Admira U16 1.poločas 2.poločas CELKEM Motorlet 1.poločas 2.poločas CELKEM
Střely na bránu : 4 4 8 Střely na bránu : 2 2 4
Rohový kop: 3 2 5 Rohový kop: 2 1 3
Faul : 8 7 15 Faul : 6 5 11
Ofsajd : 1 1 2 Ofsajd : 0 0 0

Zápas očima trenéra:

Po třech remízových zápasech jsme opět plně bodovali a to s druhým týmem tabulky Motorletem. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale s nepřesnou koncovkou. Paradoxně se gólově prosadil soupeř, který se po ojedinělém rohovém kopu ujal vedení 0:1. Poté jsme se opět prezentovali aktivní kombinační hrou a do poločasu Trnka vyrovnal na 1:1 hezkou akcí po pravé straně. Druhý poločas jsme odehráli kombinačně a takticky velmi dobře a po brankách Peričeviče a Záruby jsme zaslouženě zvítězili 3:1. Za vítězství a předvedenou hru mužstvo zaslouží pochvalu, k dobré úrovni zápasu přispěl i kvalitní soupeř.

Trenér Robert Rambousek

Branky: 31´ Trnka (Tampír), 51´ Peričevič (Trnka), 59´ Záruba (Peričevič) – 24´ Křížka

ŽK: 66´ Moltaš

Rozhodčí: Severýn – Multerer, Jelínek

Sestava Admiry: Šanda – Rudolf, Moltaš, Votlučka, Slavata – Tampír (70´ Kotek), Nečas, Hruška (65´ Reisinger), Záruba , Peričevič (79´ Peričevič) – Trnka

Sestava Motorletu: Tomáš – Jůza, Šíl, Řepka, Krejčí, Zinhasovič, Václavík, Malý, Novotný, Javůrek, Křižka – Holub, Shyryaev, Fleišman, Velek, Moravčík