Z východních Čech vezeme dva body. Ke třem nebylo daleko! Olympia Hradec Králové U19 - FK Admira Praha U19 1 : 1 (0 : 0), na penalty 3:5

Z východních Čech vezeme dva body. Ke třem nebylo daleko! Olympia Hradec Králové U19 – FK Admira Praha U19 1 : 1 (0 : 0), na penalty 3:5

38. kolo ČLD, neděle 15. 5. 2016 v 17.00 hod., Hradec Králové

Do Hradce jsme jeli s jasným cílem bodovat, protože jakýkoliv bod měl pro nás cenu zlata na cestě k udržení ligy U19 na Admiře.

Zápas pro nás začal dárkem, když se ve 2. min. nedomluvil po nákopu domácí brankář se svým stoperem a míč propadl za ně k dobíhajícímu Slabému. Ten ale z dvou metrů netrefil prázdnou branku domácích. Od té doby jsme se v první půli k žádnému pořádnému ohrožení branky Hradce nedostali. Domácí se sice snažili o jakýsi tlak, který vyústil mezi 30. – 40. min., kdy nás od gólu zachránil zákrokem roku Jaki v naší brance. A když vzápětí i skvěle zlikvidoval dorážku, mohli jsme odejít do kabin za stavu 0:0.

Druhý poločas jsme již byli aktivnější, ale domácí hráli pěkně od podlahy. Bohužel v 55. min. jsme si neohlídali hozený aut do vápna a domácí vedli 1:0. Tato branka nás nakopla a začali jsme více útočit. Výsledkem toho byla 72. min., kdy Pavlata nabral kosmickou rychlost a pláchl stoperovi domácích. Sám proti brankáři si poradil – 1:1. Bohužel vzápětí nám pomezní rozhodčí úzkostlivě mávl sporný ofsajd a tak zastavil náš další samostatný nájezd na branku.

I proto se soupeři rozešli smírně 1:1. Naštěstí pokutové kopy jsme letos poprvé zvládli excelentně a všichni naši níže uvedení střelci je s přehledem proměnili. Druhý „bonusový“ bod potěšil!

Penalty ANO : Vít, Kvapil, Rybalka, Hochman, Savič

Branky : Pavlata

Sestava : Jakimeczko© – Panýrek, Obukhov, Savič, Kvapil – Vydra, Šálek, Rybalka, Klimt – Slabý, Pavlata

Střídali : 46. min. Hochman (Panýrek), 69. min. Bouguetouta (Vydra), 81. min. Vít (Slabý).