Tři body odjely s lepšími hosty z Kobylis ke Konopišti FK Admira U19 – SK Benešov U19 1:3 (0:1)

U Konopiště dali dohromady dobrý tým a ukázalo se to v neděli 22. května na našem stadionu. Už ve 14. minutě otevřel hostující Kulhavý skóre – 0:1. Pak přišel skoro tradiční jarní admirácký folklór – neproměněná penalta. Tentokrát ji gólman Benešova Dvořák chytil našemu Hochmanovi.

Vyrovnání jsme se dočkali až po změně stran, kdy se v 56. minutě trefil svým prvním gólem v našem dresu Savič – 1:1. Jenže pak se projevila kvalita středočeského celku. Nezpanikařil, naopak, šlápl „do pedálů“ a vstřelil našemu gólmanovi Dvořákovi další dva góly. V 72. minutě se radoval Obdržal a v 79. pečetil výhru hostí Balata.

Přiznejme to – prohráli jsme s lepším týmem.

Admira: Dvořák – Klimt, Obukhov, Savič, Rybalka, Pavlata, Hochman (55. Rusanov), Bejlovec, Šálek (62. Vít), Slabý, Bouguetouta (77. Mathauser).

2 – Obukhov, Vít (oba 2 doma + 0 venku)

1 – Rusanov, Černý, Šrůtek (všichni 0 + 1), Savič, Panýrek, Vydra, Pártl, Poslední, Tung (všichni 1 + 0).

Další utkání: Varnsdorf U19 – Admira U19, středa 25. května, hraje se v Jiříkově, výkop v 10.15 hodin