ČLŽ: CIDLINA - ADMIRA 2 : 3 (0 : 1)

ČLŽ: CIDLINA – ADMIRA 2 : 3 (0 : 1)

Odjížděli jsme pouze s 12 hráči , to ještě Mates je v rekonvalescenci , mohl hrát jenom pár minut . Na hlavním hřišti v Bydžově to byl zase boj po celé utkání , vedli jsme v poločase 0:1, Cidlina vyrovnala , byl to boj , zase jsme vedli a znova jsme se strachovali o výsledek až do konce.

Začali jsme se Skalickým na stoperu , chyběli Horníček , Yuzvak , Doktor, Rybín, Loukota , Pronyshyn , Hronek .

Škurek se musel posunout na levého halva a Oskar převzal roli středního záložníka. Na pravé straně obrany nastoupil Mařík , Lipták se vrátil doleva. Z první akce skóroval Jung po přihrávce Škurka . Cidlina volila dlouhé nakopávané míče, s tím jsme si poradili . Jedna podceněná akce ve druhé půli znamenala laciné vyrovnání , Jung ovšem po brejku Švarce skóroval na 1:2. Cidlina nás dostávala pod tlak centry do šestnáctky , z jednoho jsme neuhlídali dva hráče a bylo srovnáno – 2:2 . Jung to tak nenechal , po přihrávce Oskara potřetí přehodil gólmana a radovali jsme se ze tří bodů !! Pochvalu zaslouží všichni , vyzdvihnout můžeme Junga, Švarce, Skalického …

V nulové tabulce play -off jsme se tím dostali na první místo před Meteor o bod !!

Sestava: Mižišin – Mařík / 56´ Pátek/ , Skalický , Heřman , Lipták – Herel, Drescher – Švarc , Matějka , Škurek – Jung

Branky: 3x Jung