FK Admira Praha U19 – FK Meteor Praha U19 3 : 4 (1 : 4)

32. kolo ČLD, neděle 5. 6. 2016, v 10.15 hod., stadion FK Admira

Očekávané derby začalo v kvapíkovém tempu a hned od začátku zápasu padaly branky jak na hokeji. Už ve 4. min. hostující Brožek využil chyby v naší obraně a prohrávali jsme 0:1. Naštěstí hned v 6. min. byl ve vápně stažen náš Panýrek a z penalty Slabý vyrovnal na 1:1. Bohužel Meteor záhy kontroval a po rohu v 11. min. se trefil Adenubi a zase jsme prohrávali 1:2. Meteor byl prostě důraznější a u všech míčů byli zelenobílí dřív. To se nám také vymstilo v 21. min., kdy po faulu Jakimeczka zvýšil na 1:3 Stibora. To ale hostům stále nestačilo a dál nás tlačili k naší brance. Ve 33. min. jsme už prohrávali po brance Vaňka 1:4. Prostě poločas, který si za rámeček nedáme.

Druhá půle byla ovšem o něčem jiném, profesorský přístup Meteoru, kdy od začátku si dával přednost kdo dá další branku, byl vodou na náš mlýn. Po vystřídání se blýskl Panýrek v 66. min. hezkým gólem a bylo to 2:4. Od této chvíle jsme to byli zase my, kteří se tlačili do zakončení, a odměnou nám byla Obukhovova branka v 87. min. na 3:4. Bohužel do konce bylo již málo času, a tak jsme si vypracovali jen jednu šanci v podobě jedovaté střely Klimta, která se někde těsně před brankou odrazila od hradby hráčů. A to byl konec naší snahy o vyrovnání.

Branky : Slabý, Panýrek, Obukhov

Admira : Jakimeczko – Richter, Obukhov, Hochman, Bejlovec© – Martínek, Tungi, Rybalka, Emin – Slabý, Panýrek. Střídali : 46. min. Rusanov (Emin), 65. min. Šálek (Tungi), Kovařík (Rybalka), Vydra (Martínek), 75. min. Klimt (Slabý)