FK Admira Praha U19 – FC Háje JM 8 : 2 (6 : 1)

7. kolo Pražský přebor, sobota 9.10.2016 v 10.00 hod., Admira UMT

Do tohoto zápasu se trenér chystal udělat velké změny v sestavě po nevydařeném

posledním kole. Nakonec ovšem vše dopadlo jinak. Změn sice bylo hodně, ale sestavu

nakonec určila viróza v našem týmu (5x). Proto i rozestavení hráčů na hřišti mělo

premiéru. Na hrotu dostali přednost málo vytěžovaní hráči z širšího výběru A-týmu Pavlata

s Panýrkem, kteří hrají za muže jen minimálně, a v záloze se vedle sebe poprvé postavila

dvojice Procházka s Vítem.

Zápas začal bleskovou akcí Hájů a než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme v 5. min. 0:1.

Naštěstí jsme nečekali dlouho na odpověď a v 15. min. po dlouhém výkopu Dvořáka

srovnal Klimt na 1:1. Pak nám daroval branku brankář hostí a po jeho chybě to měl v 22.

min. lehké Panýrek – 2:1. A když v 27. min. dal Kvapil z penalty na 3:1, měli jsme zápas,

kde jsme ho chtěli mít. Pak už jsme jen přidávali další branky. V 30. min. vyvezl míč

Procházka a předložil ho Pavlatovi – 4:1. A v 37. min. Panýrek – 5:1. Na závěr poločasu

opět Panýrek – 6:1.

Druhý poločas jsme zahájili dobře a v 52. min. Vít střelou z 20 metrů – 7:1.Pak se začalo

masivně střídat na obou stranách a zápas se rozdrobil do množství soubojů. Z jedné

nepřehledné situace na středu vytěžil soupeř a v 72. min. po brejku snížil na 7:2. Poslední

slovo jsme měli my a Jelínek bodlem v 90. min. upravil na konečných 8:2.

CO ŘÍCI NA ZÁVĚR : Teď bude důležité, aby další hráči neulehli a uzdravili se ti současní

marodi. Čeká nás v příštím kole doma nebezpečná Zbraslav a všichni víme, že jen tři body

nás vrátí opět výrazně do boje o špici tabulky.

Sestava : Dvořák – Plechatý,Kvapil,Šálek©,Mírek – Bouguetouta,Procházka,Vít ,Klimt –

Panýrek,Pavlata

Branky : Panýrek 3x,Klimt,Kvapil,Pavlata,Vít,Jelínek

Střídali :

56.min. Mírek – (Savič)

68.min. Pavlata(Jelínek)

72.min. Bouguetouta ( Egrt)