FK Admira Praha B – SK Horní Měcholupy 2:2 (2:1)

logo PT

Opět remíza, tentokrát víceméně k admirácké spokojenosti

Před týdnem jsme v Újezdě nad Lesy vedli už 3:0, a přece jsme do Kobylis přivezli jen bod…

Tentokrát, na domácí UMT, jsme opět remizovali. A ačkoli jsme po první půli vedli, nakonec nás hosté

dostali pod tlak, v němž skóre srovnali a měli blíže k výhře než my. Trenér Tomáš Čedík musel nápor

Měcholup otupit taktickými střídáními. Buďme realisty, tenhle bod musíme brát s pokorou, i když

bylo béčko posíleno některými hráči A-týmu. Soupeř, který ještě v minulé sezoně kopal divizi, byl

opravdu dobrý!

Trenér Admiry B Tomáš Čedík po utkání pro náš web řekl: „Hned na začátku jsme vyrobili strašnou

chybu, nedůraznou hlavičku při ´malé domů´, kterou hosté hned potrestali gólem. Pak jsme už byli

lepší. Bohužel, vstřelili jsme jen dva góly. Ve druhé půli ovšem dominoval soupeř. Dostal nás pod tlak

a my jsme mu zase nabídli vlastní chybou snadné vyrovnání, čehož kvalitní hostující tým ihned využil.

V závěru už byly Měcholupy jednoznačně lepší, hlavně v záloze, kde nás přehrávaly. Jejich nápor jsme

museli tlumit taktickými střídáními. Nakonec musím uznat, že plichta je spravedlivá. Co mě štve, jsou

naše hrubé chyby, ze kterých jsme dostali oba góly. Jinak si Měcholupy nějakou vyloženou šanci

nevypracovaly.“

Admira B: Hybeš – Jerhot, Mamurov, Fric (80. Štochl), Michálek (46. Vachoušek), D. Němec (46.

Hochman), Zolotuchin (90. Slabý), Šindelář, Kvapil, Štefan, Ondrůšek (89. Másílko).

Branky: 6. Bláha – 0:1, 15. Michálek – 1:1, 20. D. Němec – 2:1, 85. Svoboda – 2:2.

ŽK: 2:3 (z Admiry Mamurov, Jerhot).

Rozhodčí: Toman – Šaróka, Váša.

Za krásného podzimního počasí sledovalo 85 diváků.

Naši střelci

4 – Jerhot (2 doma + 2 venku), Šindelář (3 doma + 1 venku)

3 – Stejskal (1 doma + 2 venku), Vachoušek (2 doma + 1 venku), Štefan (2 doma + 1 venku)

2 – Hochman (1 doma + 1 venku)

1 – Lupínek, Pavlata, Emoshkin (všichni 0 doma + 1 venku), Michálek, D. Němec, Šmidrkal, Ondrůšek

(všichni 1 doma + 0 venku)

Ostatní výsledky a tabulka:

Poslední utkání podzimu 2016: Uhelné sklady – Admira B, hraje se v sobotu 19. listopadu na UMT