US Praha – FK Admira Praha B 6:2 (5:0)

Před zimní přestávkou jsme utrpěli „tenisovou“ porážku…

V „poslepované sestavě“, bez Jerhota, Ondrůška, Štochla a Stejskala, jsme na rozjeté uhlíře nestačili.

První půli jsme na zmoklé UMT Motorletu v Jinonicích prohráli 0:5, během čtvrthodiny se vykartoval

Obukhov (31. a 44. min. ŽK a tudíž i ČK), už ve 26. minutě se zranil a odstoupil Tůma. Prostě, poločas

„hrůzy“.

Druhý poločas jsme paradoxně o gól vyhráli, když dva góly vstřelil Hochman (první z penalty za ruku).

Hráli jsme vcelku dobrý fotbal. Nakonec nám ale soupeř v poslední minutě zasadil šestý úder. Dobře,

že je konec sezony. Jaro by mělo být v každém případě lepší.

Trenér Admiry B Tomáš Čedík po utkání pro náš web řekl: „K utkání jsme přijeli hodně oslabení a

vzhledem k tomu, že ve stejném čase hrálo v Dobříši áčko, nepřišla žádná pomoc. V patnácté minutě

jsme po strašných chybách prohrávali 0:3, to se pak hraje špatně. K tomu připočtěme vážné zranění

Tůmy, červenou kartu Obukhova… Strašná první půle. O přestávce jsme si k tomu něco řekli a druhá

půle už vypadala lépe. I v deseti jsme odehráli solidní partii, vypracovali jsme si nějaké šance, dali dvě

branky. Prostě, druhá půle už byla slušná. Samozřejmě, výsledek na závěr podzimu je bohužel hodně

špatný.“

Admira B: Hybeš – Lupínek, Marek (46. Fric), Šindelář, Kvapil, Štefan, Tůma (26. Másílko), Obukhov,

Káninský, Hochman, Ermoshkin (46. Slabý).

Branky: Stolfa 3, Zilvar 2, Pivoňka – Hochman 2.

ŽK: Mareš – Obukhov 2, Štefan, Lupínek.

ČK: Obukhov.

Rozhodčí: Stěhule – Fazekaš, Klička.

V „psotě a slotě“ sledovalo 60 fotbalových nadšenců.