FK Slavoj Vyšehrad U19 - FK Admira Praha U19 1 : 1 (0 : 1), na penalty 1:2

FK Slavoj Vyšehrad U19 – FK Admira Praha U19 1 : 1 (0 : 1), na penalty 1:2

31. kolo ČLD, sobota 28. 5. 2016 v 10.00 hod., Žižkov

Zápas se odehrál na historicky slavném stadionu Viktorie Žižkov, kde se léta kopala první liga a na kterém běhalo mnoho slavných jmen naší i světové kopané.

Od začátku tato slavná historie trochu svazovala našim hráčům nohy a chvilku trvalo, než jsme se na „place“ zorientovali. Po pár minutách jsme se ovšem rozehráli a prvních 20 minut patřilo jasně nám. Vytvořili jsme si pár slibných šancí, ale žádnou jsme neproměnili v branku. Pak si uvědomili Vyšehradští, že jsou tady papírově doma, a začali nás ve středu pole přehrávat. Tím si vytvářeli tlak. Jejich největší šanci zaslavila v 35. min. naše tyč. Paradoxem bylo, že v době jejich největšího tlaku jsme vstřelili Hochmanem v 42. minutě vedoucí branku my.

Druhý poločas byl od začátku v režii Vyšehradu a v 51. minutě domácí Filip srovnal na 1:1. Poté naši trenéři začali postupně posílat na hřiště čerstvé síly a hra se pomalu začala vyrovnávat. Přesto druhý poločas, řečeno boxerským slangem, vyhrál na body Vyšehrad, ale remízu jsme udrželi a šlo se na penalty. V těch náš Dvořák dvě chytil a dva body jsme vezli do Kobylis.

Penalty ANO: Obukhov, Hochman
NE: Šálek, Rybalka, Pavlata již nekopal

Branky: Hochman

Sestava: Dvořák – Klimt, Obukhov, Hochman, Bejlovec© – Vydra, Tung, Kovařík, Emin – Slabý, Pavlata

Střídali: 56. min. Šálek (Kovařík), 62. min. Martínek (Vydra), Rybalka (Tung), 71. min. Rusanov (Emin), Bouguetouta (Slabý).