FK Admira Praha U18 – Praga Praha 7 : 0 (2 : 0)

25. kolo 1. třída starší dorost neděle 12 6. 2016 v 13.30 hod. Admira.

Před zápasem jsme od vedení Admiry z rukou p.Přitasila převzali pohár za vítězství v 1.třídě , udělali jsme skupinové foto s pohárem a šlo se na věc.

Od začátku jsme hráli v pohybu a snažili jsme se utkání rychle rozhodnout. Bohužel buď naše nepřesnost anebo dobré zákroky brankáře Pragovky držely o poločase jen výsledek 2:0.pro Admiru a to nemluvím o tom, že bleskové brejky hostí drželi naší obranu stále v pohotovosti.

Do druhého poločasu jsme prostřídali a udělali jsme výrazné přesuny v sestavě a hned to bylo na hře znát. Často jsme zaměstnávali obranu Pragy v čele s jejím brankářem, ale ani jeho některé výborné zákroky nezabránily narůstajícímu skóre v náš prospěch a tak konečný výsledek 7:0 je reálným odrazem dění na hřišti.

CO ŘÍCI NA ZÁVĚR : Vítězství s chutí pelyňku, neboť odpoledne v baráži vyhrál Liberec v odvetě jen 3:1 a naše U19 bohužel na 99% sestupuje do pražského Přeboru. I tak jsme s celým kádrem hráčů zašli na objednaný pozápasový oběd a oslavili jsme konec sezóny.

Branky : Panýrek 2x,Šálek 2x,Kovařík,Vít,Martínek

Sestava : Dvořák – Dobrovolný,Mathauser,Kvapil,Richter – Kovařík,Procházka – Bouguetouta,Šálek,Martínek – Panýrek

Střídali : Uher,savič,Vít,Juklíček