FK Admira Praha U17 – Kladno U17 4:1 (2:1)

42. Liška

46. Rudolf

Sestava: Záhora, Kareš ( 69. Kotek), Heřman, Krejčí, Zbořil D. ( 69. Šír), Votlučka, Zbořil P. ( 50. Jung),

Rudolf, Liška ( 58. Švarc), Trnka ( 66. Kwrbou), Marcinčik ( 74. Venhoda).

Páteční zápas s Kladnem na umělce měl být zápasem, ve kterém jsme měli odčinit předchozí porážku

na Vyšehradě. Bohužel jsme již ve 3. min. inkasovali „díky“ vlastní brance Lišky po rohovém kopu

soupeře. Kluci tentokrát zareagovali výborně a začali hrát s enormním nasazením. Ve 20. min. zahrál

znamenitě standardku Marcinčik, jehož centr jeden z hráčů Kladna prodloužil za sebe do branky. Na

vlastňáky to tedy bylo 1:1. O minutu poté jsme zahrávali volný přímý kop a technickou střelou se

prosadil znovu Marcinčik.

Do 2. poločasu jsme tedy šli s jednogólovým vedením a těší mě, že jsme znovu pokračovali v kvalitní

ofenzivní fotbalové podívané. Hned ve 42. min. předvedl krásnou individuální akci útočník Liška a

vedli jsme již o 2 branky. O 4 min. později jsme sehráli nádhernou kombinační akci zakončenou

střelou záložníka Rudolfa – 4:1.

Dnešní vítězství bylo zasloužené a kluci dnes ukázali daleko větší zaujetí, než v předešlém zápase.

Přesto doufám, že se poučí a budou dál tvrdě pracovat, aby nás na půdě vedoucího týmu tabulky v

Ústí nad Labem nečekal výprask, který jsme absolvovali na Vyšehradě.