TJ Sušice – FK Admira Praha 0:7 (0:7)

První tříbodová výhra venku stála za to!

Sušický nováček divize dosud v osmi zápasech nezískal ani bodík. O tom, že ho nezíská ani v devátém

kole, bylo jasno po deseti minutách, kdy jsme u Otavy vedli už 3:0. Střelecké představení předvedl

Nádeníček, který Sušickým nasázel za první poločas pět gólů. Domácí gólman Gill byl jistě rád, že v 53.

minutě Nádeníčka vystřídal Vachoušek.

Po přestávce už Admira hrála tak trochu profesorsky, s cílem udržet čisté konto a vyhnout se

případným zraněním. Obojí se povedlo, i když minutu před koncem spálili Západočeši loženku, když

míč skončil půl metru vedle tyče v autu. Gólman Víšek se na laxní obranu hodně zlobil…

Branky: 3. Nádeníček, 5. Nádeníček, 10. Mošna, 12. Nádeníček, 23. Nádeníček, 30. Mošna, 42.

Nádeníček.

Admira: Víšek – Herc, Komínek, Martinic, Paťha – Zahálka, Šmidrkal (80. Horák), Mošna (60.

Zimmerman), Michálek (65. Zolotuchin), Majer (70. Hochman), Nádeníček (52. Vachoušek).

A jak to viděl trenér Admiry Jindřich Tichai? „Do zápasu jsme vstoupili pohádkově a po dvanácti

minutách jsme vedli 4:0 – co dodat. Hru jsme měli ve své moci a do poločasu jsme udeřili ještě třikrát.

A tak po poločase byl stav 7:0. V druhé půli jsme hru dál kontrolovali a nechybělo ani nasazení, ale už

nám chyběla koncentrace na stoprocentní výkon a na zakončení. Proto zápas skončil 7:0.“

ŽK: 4:2 (30. Gill, 35. Klíma, 43. Vrhel, 52. Skuhra – 75. Zimmermann, 89. Vachoušek).

Rozhodčí: Kouba – Matyš, Simbartl.